CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
SK
 

O nás

Firma PRODOM žalúzie s.r.o. vznikla tranformáciou firmy Tomáš Repka- PRODOM, ktrorej história siaha do roku 2005 a na trhu s tieniacou technikou spolupracuje s jednou z najväčších firiem pôsobiacich v tejto oblasti- SERVIS CLIMAX a.s. Ich výrobná a montážna história siaha do roku 1993. Hlavná činnosť našej spoločnosti súvisí s veľkoobchodom, maloobchodom a montážou tieniacej techniky všetkých druhov.


Veľký dôraz kladieme na kvalitu našich produktov. Každý pracovník osobne ztodpovedá za svoju časť práce, kvalita je neustále sledovaná a vyhodnocovaná.

Tím odporníkov vo vývojovom stredisku pracuje na inovácií výrobkov a vyvíja nové typy tienenia s komfortnejším ovládaním, príjemnejším dizajnom a dlhšou životnosťou. Aj pre tieto dôvody sú výrobky CLIMAX-u veľmi úspešné na domácej, ale i zahraničnej scéne.


Našim cieľom je pokračovať v práci tak, aby i naďalej prinášala úspech ako nám, tak i Vám- našim zákazníkom. priali by sme si, aby sa naše výrobky stali súčasťou Vášho života a pomohli Vám vytvoriť príjemný domov!

 

 

 
 
 
 

PRODOM žalúzie s.r.o.,

vzorková predajňa: (oproti Perle)

Legionárska ulica č.60

911 04 Trenčín


 

 
 

tel.: vzorkovňa: 0917 129 924

mobil: 0907 448 732

e-mail: prodom@prodom-tn.sk

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.

 

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  

 

Rozumím

 

 

Více informací

 

 

Rozumím   Více informací

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  +421 907 448 732
     
  prodom@prodom-tn.sk

POPTÁVKA
& KONTAKT