SK

 
CZ
 
EN
 
DE
 
SK
 

O nás

Firma PRODOM žalúzie s.r.o. vznikla tranformáciou firmy Tomáš Repka- PRODOM, ktrorej história siaha do roku 2005 a na trhu s tieniacou technikou spolupracuje s jednou z najväčších firiem pôsobiacich v tejto oblasti- SERVIS CLIMAX a.s. Ich výrobná a montážna história siaha do roku 1993. Hlavná činnosť našej spoločnosti súvisí s veľkoobchodom, maloobchodom a montážou tieniacej techniky všetkých druhov.


Veľký dôraz kladieme na kvalitu našich produktov. Každý pracovník osobne ztodpovedá za svoju časť práce, kvalita je neustále sledovaná a vyhodnocovaná.

Tím odporníkov vo vývojovom stredisku pracuje na inovácií výrobkov a vyvíja nové typy tienenia s komfortnejším ovládaním, príjemnejším dizajnom a dlhšou životnosťou. Aj pre tieto dôvody sú výrobky CLIMAX-u veľmi úspešné na domácej, ale i zahraničnej scéne.


Našim cieľom je pokračovať v práci tak, aby i naďalej prinášala úspech ako nám, tak i Vám- našim zákazníkom. priali by sme si, aby sa naše výrobky stali súčasťou Vášho života a pomohli Vám vytvoriť príjemný domov!

 

 

 
 
kontakt
 

PRODOM žalúzie s.r.o.,

vzorková predajňa: (oproti Perle)

Legionárska ulica č.60

911 04 Trenčín


 

kontakt
 

tel.: vzorkovňa: 0917 129 924

mobil: 0907 448 732

e-mail: prodom@prodom-tn.sk

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.
Akékoľvek použitie obsahu vrátane prevzatia, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov, fotografií je bez písomného súhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázané.

 
Tieto webové stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Informácie, ako tieto stránky používate, sú zdieľané so spoločnosťou Google. Ich používaním súhlasíte s použitím súborov cookie.  

 

Rozumiem

 

 

Viac informácií

 

 

Rozumiem   Viac informácií

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  +421 907 448 732
     
  prodom@prodom-tn.sk

POPTÁVKA
& KONTAKT